רכישת כלי הגשה לאירועים – הדרך לבחור כלים טובים

רכישת כלי הגשה לאירועים – הדרך לבחור כלים טובים
אפריל 18, 2019 admin

אם אתם מנהלי אירועים, מנהלי חברת קייטרינג, או שאתם מנהלים בית מלון – אתם בוודאי יודעים כי כלי הגשה אשר נודעו להגשת אוכל, חייבים להיות איכותיים.

באמצעות כלים אלה ניתן לחמם אוכל, להקנות לאורחים דרך טובה יותר לבחירת מנות, כמו גם שכלים טובים ישמרו על טריות המזון ועל אוכל טעים וטוב.

חברות העוסקות באספקת כלי הגשה, מציעות מוצרים, כגון: ‘שיפינג דיש’ וכלי הגשה המתאימים לחללים ציבוריים. בעוד שבתי מלון מסעדות, חברות קייטרינג ואפילו ארגונים ומוסדות ציבור – זקוקים לכלי ההגשה על מנת להגיש מנות טובות לאורחים ולסועדים.

אילו כלים לחדרי אוכל נחשבים פופולאריים?

עם הקדמה כמו גם עם הזמן, רבים הבינו כי ישנם כמה וכמה אביזרים וכלים שחשוב כי תמיד יהיו בחדר האוכל או במסעדה, ביניהם: כלים לבופה, כלי הגשה גדולים למזנונים, כלים למרכז השולחן, פלטות חשמליות, מיחמים חשמליים, בוצ’רים שיפינג דיש  ועוד.

את הכלים שחלקם עובדים על חשמל וחלקם נועדו להגשה בלבד, יש לבחור בקפידה תוך התאמת המוצרים לצרכים של הסועדים.

אז כיצד בוחרים כלי הגשה טובים ויעילים? הנה כמה טיפים טובים:

שימו לב לאיכות – חשוב תמיד לבחור כלי הגשה איכותיים כמו כאלה שניתן לשלוט בטמפרטורה שלהם. בחרו כלים שימושיים כמו: גסטרונום פורצלן עמיד בחום, פלטות חשמליות טובות שיחממו את האוכל באופן רציף, תוך שיש לשים לב כי אתם בוחרים כלים עשויים מברזל, נירוסטה, ברונזה, אלומיניום, ושאר חומרי איכות עמידים וזאת בהתאם לסוג הכלי שאתם בוחרים.

שירות – בחרו כלים מחברה שירותית שתקנה לכם מגוון כלים ושירותים תחת קורת גג אחת. מומלץ לבחור כלי הגשה שניתן לקבל עליהם אחריות מקצועית ושירות תיקונים. בחרו כלים שניתן להחליף בקלות או לתקן מיד בעת הצורך.

עיצוב – גם עיצוב הכלים מהווה חלק חשוב בתחום ההסעדה שכן בתי מלון, מסעדות, חברות קייטרינג ועוד, כולן מעוניינות בהגשה אסתטית של מגוון מנות, תוך שילוב בוצ’רים ושאר כלים מעוצבים ויפים שפותחים את התיאבון.

מחיר – בצעו השוואת מחירים בין כמה וכמה חברות לאספקת כלי הגשה. בחרו כזאת שמקנה לכם מחיר נוח, ללא פשרה על איכות. עשו את כל אלה, והדרך להגשת אוכל טוב איכות וחם – כבר מתחילה!

חברת Equipment 4 Event משווקת כלי אוכל איכותיים המיוצרים בישראל. החברה מייצרת ומספקת כלי הגשה עשויי נירוסטה, ברזל, אלומיניום, ברונזה ואמייל, תוך ייצור כחול לבן המקנה איכות ובטיחות.

 

צור קשר
נווט
צרו איתנו קשר
050-5442464
whatsapp