רעיונות לעיצוב חופה

רעיונות לעיצוב חופה
אפריל 4, 2019 admin

חופה היא אחד האלמנטים החשובים בחתונה, בעוד שהיא מסמלת כמעט בכל התרבויות והדתות את איחודם של בני זוג תחת יריעה הפרוסה על גבי ארבעה עמודים, כאשר מתחת החופה מקיימים את טקס הנישואין.

מי שרוצה לעצב חופה בצורה מרהיבה, פשוטה, מעניינת או מקורית – חשוב שיכיר כמה רעיונות לעיצוב חופה.

תכנון חתונה הוא לא דבר קל! יש לבחור קונספט שילווה את האירוע, יש לבחור לוקישיין מתאים לקיום האירוע, כמו מתחם לאירועים בתל אביב או בכל מקום אחר בארץ.

עוד יש להחליט האם תרצו לקיים את האירוע באולם אירועים או בגן אירועים מתאים, (וזאת לפי סוג החתונה שתרצו לתכנן) כמו גם שחופה המשמשת חלק עיקרי בטקס הנישואין: מהווה אלמנט שיש לעצב ולבחור בהתאם לחתונה ולטעמכם האישי.

אז כיצד מעצבים חופה? הנה 4 רעיונות מקוריים:

חופת חברים

הדרך הראשונה לעצב את החופה נעשית באמצעות החברים שלכם שיכולים לאחוז את החופה בזמן הטקס: מה שיוביל לטקס מרשים וצנוע.

כיום אפשר לבחור חופות בסגנונות שונים, החל מסגנון החופה הלבנה עד חופות עשויות קטיפה ומקושטות בעיטורים וסמלים דתיים. חופת חברים מתאימה בעיקר לחתונות קטנות וצנועות המתקיימות בחללים אורבניים לאירועים, כמו גם בטבע, על חוף הים ואף בקרחת היער.

חופת תחרה מרשימה

אופציה נוספת לעיצוב חופה נוגעת לבחירת חופה גדולה ומרשימה עשויה תחרה בעלת מלמלות, בדים נשפכים וסרטים הקושרים את סופיות החופה ויוצרים מראה מלכותי ונעים. כיום, אפשר לעצב חופות באמצעות מעצבי אירועים או לרכוש בדים, תוך קבלת השראה לעיצוב מאתרים העוסקים בעיצוב חופות.

חופה בשילוב פרחים

אחד הטרנדים המרהיבים בכל הנוגע אל עיצוב חופה, הוא שילוב של פרחים אמתיים, טריים ורעננים עם הבד הלבן שהופך לחופה. שילוב כזה נעשה במקצועיות תוך שילוב פרחים בעמודי החופה והידוקם באמצעות חוטים קשיחים וייחודיים לשזירת פרחים.

שלבו את בד החופה עם פרחי בגווני פסטל כמו וורודים, ורוד אפרסקי, תכלת וצהוב והרי לכם חופה מרהיבה ביופייה.

חופה בשילוב עיצובים מזכוכית

מי שמתחתן בשעות הצהריים, יוכל לבחור בעיצוב הכולל הוספת זכוכיות עגולות אל החופה, או כאלה בצורה של טיפות. המראה של הזכוכית המעוצבת בה ישתלבו קרני השמש, יהיה מראה מרהיב ומיוחד.

לסיכום, כדי לעצב חופה, יש לבחור מעצבים טובים או להיעזר במומחים בתחום הנמצאים בדרך כלל במסעדות המתאימות לאירועים או באולמי חתונות ולוקשיינים לחתונות.

 

 

 

צור קשר
נווט
צרו איתנו קשר
050-5442464
whatsapp