מה זה אומר חתונה אורבנית?

מה זה אומר חתונה אורבנית?
מרץ 11, 2019 admin

מתחתנים? איזה כיף! זה הזמן לתכנן את היום החשוב בחייכם, ולבחור את הדרך המתאימה ביותר לעשות זאת. חתונה אורבנית הפכה למנת חלקם של רבים, לכן חשוב לדעת מה זה אומר.

אם בעבר חתונה הייתה מתקיימת באולם חתונות עם רבע העוף המוכר, הרי שכיום ישנו מגוון רחב של אופציות לחתונה, בעוד שבין חתונה קלאסית, אינטימית, חתונה בטבע ובשאר מקומות בלתי צפויים אך נהדרים – ניתן לבחור גם חתונה אורבנית.

מה זה חתונה אורבנית?

רבים הזוגות אשר מתכננים את טקס הנישואים שלהם עם שאר קונספטים מיוחדים, כמו גם מקוריים, כאשר אחת מן האופציות הפופולאריות לעשות זאת, היא באמצעות בחירת חלל לאירועים המציע אירוע בסגנון אורבני.

כדי להבין יותר, חשוב לדעת כי המושג “אורבניזם” נוגע אל עיר. אל שאון העיר, החיים בעיר הגדולה, המקושטת והצבעונית בה מגוון טיפוסים מיוחדים.

אומנות אורבנית למשל, מלווה ביצירות צבעוניות כמו גרפיטי המצויר על קירות העיר, אלמנטים צבעוניים שישנם בסביבה כמו פרחים, מכוניות מסוגים שונים, שלטי רחוב, אופניים ושאר פרטים שמייפים את העיר. אירוע הלובש צורה אורבנית רצוף בכל אלה, הן מבחינת עיצוב והן מבחינת האווירה.

כיצד נראית חתונה אורבנית?

חתונה מסוג זה תהיה צבעונית למראה, מלאה פרטים, המקום בו החתונה תתקיים יקושט באלמנטים מן העיר הגדולה, ובכך יצירת מרחב נעים ומלא פרטים צבעוניים.

מי שאוהב את חיי העיר הגדולה או לפחות את הסגנון העירוני – יכול לבחור מתחם אורבני לאירועים בתל אביב או בכל עיר גדולה בה ירצה להתחתן ולחגוג עם המשפחה והחברים.

כיצד מתכנים חתונה צבעונית ומלאת חיים?

כדי לתכנן חתונה אורבנית, יש בראשית לבחור מקום לאירועים אשר מתאים לקונספט הנבחר. כיום, ישנם אולמות וחללים לאירועים במרכז או בכל מקום שיציע מרחב צבעוני אשר מזכיר את החיים בעיר הגדולה.

נוסף לכך, במידה ואתם מעצבים את המקום לבד: הצטיידו במגוון אלמנטים כמו אופניים צבעונית שניתן להציב בחלל האירוע, פרחים צבעוניים, גיגיות פח מלאות קרח בהן ניתן להניח משקאות קלים ואלכוהוליים, כמו גם שיש לבחור כלים לאירועים המתאימים לסגנון האירוע שלכם.

לסיכום, כדי לחגוג כמו שאתם אוהבים – יש לבחור את המקום המתאים לאירוע שלכם, את הפריטים הנכונים: כמו קישוטיים, מפות וכלים לאירוע. כאשר ניתן באמצעות קבלת השראה ממגזינים העוסקים בעיצוב חתונות, לעצב את החלל הנבחר לחתונה שלכם, בקלות!

צור קשר
נווט
צרו איתנו קשר
050-5442464
whatsapp