אודות

אודותינו

אחד המרכיבים המשמעותיים ביותר בכל אירוע הוא האוכל, אבל חשובה לא פחות ממנו היא ההגשה. הציוד המקצועי, כלי ההגשה האיכותיים והפרטים המדויקים הם אלה שמרכיבים את הבופה האידאלי. השילוב הנכון ביניהם מבטיח מצד אחד שמירה על טריות ואיכות המזון, ומצד שני הגשה נעימה ומזמינה. בזכותם נוכל להגיש כל מנה בטמפרטורה המדויקת ולהבטיח חוויה קולינרית נפלאה לכל סועד ולכל אורח. אנחנו ב- Equipment 4 Event מזמינה אתכם לבחור את כל המרכיבים המושלמים לאירוע שלכם.

 Equipment 4 Event כאן כדי ללוות אתכם בכל צעד בדרך. עם ניסיון רב בעולם האירועים בכלל ובתחום הציוד לאירועים בפרט, הצוות המקצועי שלנו יציע מגוון רחב של פתרונות מדויקים בהתאם לצרכי האירוע שעל הפרק. מעמדות צליה מתקדמות ועד כלי הגשה למזנון, שפינג דישים מעוצבים  ועד לטאבון, כל הפרטים הקטנים והגדולים נמצאים במקום אחד, ובליווי המקצועי שלנו.

סרט תדמית

מה אנו מציעים

 Equipment 4 Event הוקמה כשלנגד עיניה מטרה אחת מרכזית: לייצר ולשווק מוצרים יחודיים ויוצאי דופן שישדרגו את הניראות של כל אירוע. בתהליך הזה אנחנו מלווים כל לקוח על פי צרכיו ומספקים שפע של כלים ומוצרים לבופה, למזנון ולקבלת הפנים. כל פריט נבחר בקפידה רבה, תוך מתן דגש לאיכות ולאמינות.עם שירות ברמה הגבוהה ביותר וציוד מתקדם ללא פשרות, ובמחירים נוחים.

צור קשר
נווט
צרו איתנו קשר
050-5442464
whatsapp